Home   Opinie

Opinie

Ty też możesz podzielić się swoją opinią!

(Przenieś mnie do prostego formularza)

Dziękujemy!

zajęcia „Rozrabiaki”

Co prawda za długo nie uczęszczaliśmy ze względu na mój stan,
ale zajęcia dużo pomogły Igorowi w kontaktach z innymi.

Mama 2,5letneiego Igora

Maluszki i Dreptusie

Wraz z synkiem byliśmy uczestnikami kilkunastu spotkań z Panią Anią. Były to niezapomniane chwile naszej nauki, zabawy i możliwości przebywania w świetnym towarzystwa maluchów i ich mam. Profesjonalizm Pani Ani to skarb którym się świetnie dzieli z nami rodzicami i naszymi pociechami. Teraz synek jest świetnie radzącym sobie żłobkowiczem. Dziękujemy Pani Aniu.

Serdecznie polecamy zajęcia, naprawdę warto!!!

Sylwia, mama Igorka 19m-cy

„Dreptusie i Rozrabiaki”

Bardzo nam się podobały zajęcia z chustą animacyjną. Pani Ania lubi dzieci i ma z nimi dobry kontakt.

Aleksandra Janc

„Rozrabiaki” – zajęcia przygotowujące do przedszkola

(…) rozpoczęliśmy przedszkole, łatwo nie było. Zrobiliśmy to powoli, małymi kroczkami, w efekcie czego osiągnęliśmy sukces – jest to także Pani dzieło – dziękujemy za blisko roczną pomoc!

Mama 3- letniego Maćka

Zajęcia „Rozrabiaki”

Chodzimy na zajęcia do Pani Ani od września (2012r.- przyp. red.) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Ania zawsze jest przygotowana do zajęć, ma głowę pełną pomysłów i proponuje maluchom różne zabawy. Ponadto chętnie rozmawia i służy pomocą również rodzicom w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Mój synek bardzo lubi zajęcia z Panią Anią.

Magda, mama Kuby

Zajęcia „Rozrabiaki”

Ciekawe zajęcia zarówno dla rodzica jak i dziecka. Córka jest zainteresowana zabawami, potrafi skupić uwagę. Pani Ania jest cierpliwa i zawsze służy cenną radą.

Bardzo chętnie uczęszczamy razem z córką na zajęcia.

Ewa, mama 2-latki

Zajęcia „Maluszki”

Bardzo ciekawa opcja na zapełnienie czasu dzieciom, które tryskają energią, mogą jednocześnie nawiązywać kontakt z innymi dziećmi. Zajęcia są pomysłowe, zabawy dobrane adekwatnie do wieku. Ważne jest to, że co jakiś czas się zmieniają, więc nie jest nudno.

Bardzo miła Pani prowadząca, ma świetne podejście do dzieci:)

Karolina, mama Tosi

Zajęcia „Maluszki”

Zajęcia prowadzone ciekawie, są dostosowane do wieku dziecka. Poprzez zabawę poruszanych jest wiele aspektów życia codziennego.

Daria, mama Amelii (20 m-cy)

Warsztaty z komunikacji z dzieckiem

Trafiliśmy na warsztaty do Pani Ani, ponieważ nurtowało nas wiele pytań dotyczących wychowania… Jeden z naszych synków ma dość „trudny charakter”, nie zawsze radziliśmy sobie z odczytaniem jego potrzeb czy zachowań i nie potrafiliśmy poradzić sobie z jego złymi nawykami…

Pani Ania jest tak ciepłą, otwartą, wzbudzającą zaufanie osobą, że bez skrępowania mogłam pytać o najbardziej niepokojące mnie problemy. Inni uczestnicy również opisywali swoje własne sytuacje i wcale nie byli do tego zmuszani;) Myślę, że wiedzy, mądrości i doświadczenia p. Ani może pozazdrościć nie jeden psycholog. Otrzymaliśmy duże wsparcie merytoryczne, wiele cennych porad i wskazówek życiowych oraz odpowiedzi jak mamy postępować w konkretnych sytuacjach.

Dzięki warsztatom nie jestem już sfrustrowaną, zmęczoną mamą. Zmieniłam nieco metody wychowawcze i staram się częściej patrzeć na świat oczami dziecka,aby jak najlepiej rozumieć swoje pociechy;) Życzę wszystkim, by spotykali na swej drodze tylko takich psychologów-z prawdziwym powołaniem!

Mama 4 i 2,5 latka